Promocje
Krótkie Spodenki 3/4 Engineer SURPLUS
Krótkie Spodenki 3/4 Engineer SURPLUS
179,99 zł 135,00 zł
Saperka 4w1 ZESTAW KILOF PIŁA OTWIERACZ ŁOPATA ASG
Saperka 4w1 ZESTAW KILOF PIŁA OTWIERACZ ŁOPATA ASG
59,00 zł 35,99 zł
szt.
Kuchenka Turystyczna ElicoCamp MS-2000 + 2 Gaz GRATIS
Kuchenka Turystyczna ElicoCamp MS-2000 + 2 Gaz GRATIS
99,99 zł 75,99 zł
szt.
Latarka TAKTYCZNA DIODA CREE 800 LUMEN ZOOM ASG
Latarka TAKTYCZNA DIODA CREE 800 LUMEN ZOOM ASG
59,00 zł 35,00 zł
szt.

Wiatrówki Hatsan

Firma Hatsan Arms Company to jeden z liderów na świecie, w produkcji wiatrówek pneumatycznych i broni gładkolufowej. Wiatrówki Hatsan wraz z pozostałymi produktami firmy, są eksportowane do ponad 90 krajów na świecie. Cała produkcja odbywa się wyłącznie w Turcji, a jej 95% jest eksportowana. Polityka firmy opiera się na scentralizowaniu całego procesu wytwórczego w jednym miejscu, z pominięciem ewentualnych podwykonawców, dzięki temu na każdym etapie produkcji jest możliwa dokładniejsza kontrola. Takie działania przynoszą efekt w postaci wysokiej jakości, a jednocześnie cena jest atrakcyjna i konkurencyjna. Firma Hatsan posiada certyfikat ISO 9001. Warto wspomnieć, że polska policja pracuje m.in. używając strzelby gładko lufowej Hatsan Escort AimGuard.

Nasz sklep internetowy oferuje poniższe modele wiatrówek Hatsan:

  • 90 STG SASTM Quattro Trigger Gen II 4.5 mm
  • 80 STG 4.5 mm
  • Mod 70 5.5 mm
  • 1000X Striker 4.5 mm
  • 55 STG SASTM Quattro Trigger 4.5 mm.

Firma Hatsan stawia na nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań przy konstruowaniu wiatrówek, aby maksymalizować komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

Hatsan wiatrówka wysokiej jakości

Hatsan wiatrówka zazwyczaj posiada system absorpcji wstrząsów SASTM (rozwinięcie skrótu to Shock Absorber System), który został wynaleziony i opatentowany przez Hatsan. Jego celem jest pochłoniecie części energii podczas wystrzału, co daje mniejszy odrzut, dzięki czemu wiatrówka Hatsan ma większą trwałość, zmęczenie materiału jest słabsze, a dodatkowo niwelowane są niekorzystne oddziaływania na celownik optyczny. Quattro Trigger to dwustopniowy (lub czterostopniowy w zależności od modelu) mechanizm regulujący siły nacisku i długość spustu. Wiatrówki Hatsan posiadają światłowodowe przyrządy celownicze – oznaczenie TruGlo, które charakteryzują się kontrastowymi kolorami włókien szklanych, zwiększając celność przy niedostatecznym oświetleniu. Wiatrówki Hatsan posiadają także zabezpieczenie Anti Bear-Trap Safety chroniące palce i dłonie przed przedwczesnym zwolnieniem sprężyny podczas jej naciągania.

Hatsan wiatrówki są wyposażone w trzy rodzaje kalibrów: 4.5, 5.5 lub 6.35 mm, najpopularniejszym jest najniższy, ze względu na większą prędkość początkową, płaski tor lotu oraz ograniczanie kosztów zakupu naboi. W sprzedaży dostępne są wiatrówki Hatsan z napędem sprężynowym lub wiatrówki hatsan pcp. Wiatrówki pcp Hatsan są napędzane sprężonym powietrzem ze specjalnego kartusza, a jeden zbiornik pozwala oddać kilkadziesiąt strzałów.  Jest to sprzęt z wyższej półki, niż wiatrówki sprężynowe, dając w zamian celne i dokładne strzały przy większych odległościach.

Jeżeli masz wątpliwości, którą wiatrówkę Hatsan kupić, zachęcamy do kontaktu z nami, pomocy udzielają doświadczone osoby. Udzielamy także gwarancji 12 miesięcznej na nasze produkty oraz dołączamy Certyfikat limitu energii, potwierdzający legalność broni oraz zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl