Promocje
Kurtka Parka M65 GIANT Brandit 3w1 ( 3101 )
Kurtka Parka M65 GIANT Brandit 3w1 ( 3101 )

379,00 zł

Cena regularna: 479,00 zł

Kurtka BRONX z kapturem Brandit (3107)
Kurtka BRONX z kapturem Brandit (3107)

359,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Kurtka BW Parka Brandit
Kurtka BW Parka Brandit

459,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

Nóż Taktyczny MFH + Zestaw Narzędzi
Nóż Taktyczny MFH + Zestaw Narzędzi

259,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

szt.
Alkomat BACscan F-40 Elektrochemiczny
Alkomat BACscan F-40 Elektrochemiczny

309,00 zł

Cena regularna: 359,00 zł

szt.
Saperka Survivalowa - składana + Pokrowiec
Saperka Survivalowa - składana + Pokrowiec

79,00 zł

Cena regularna: 129,00 zł

szt.
Alkomat CA 9000 Professional SG Elektrochemiczny
Alkomat CA 9000 Professional SG Elektrochemiczny

319,00 zł

Cena regularna: 359,00 zł

szt.
Buty Protektor GROM  ( 108-742 )
Buty Protektor GROM ( 108-742 )

299,99 zł

Cena regularna: 379,00 zł

szt.
Alkomat BACscan F-50 Elektrochemiczny
Alkomat BACscan F-50 Elektrochemiczny

359,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

szt.
Kurtka Kangurka Windbreaker SURPLUS ( 7001 )
Kurtka Kangurka Windbreaker SURPLUS ( 7001 )

239,00 zł

Cena regularna: 279,00 zł

Alkomat BACscan F-30 Elektrochemiczny
Alkomat BACscan F-30 Elektrochemiczny

269,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

szt.
KURTKA MA-1 BASIC BOMBER SURPLUS (20-3530)
KURTKA MA-1 BASIC BOMBER SURPLUS (20-3530)

159,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Regulamin

I. Informacje o Sklepie Internetowym

Sklep internetowy Militarne.pl jest prowadzony przez J5.PL z siedzibą w Lublinie

20-258, Turka 222A

REGON 430395110  

NIP7120081878

Na potrzeby niniejszego Regulaminu Sklep Internetowy Militarne.pl zwany jest dalej
Sklepem

II. Strony transakcji

 1. Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym jest osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub przedsiębiorca (zwaną dalej "Klientem").

 2. Stroną dokonującą sprzedaży poprzez Sklep Internetowy Militarne.pl jest firma J5.PL.

 3. Sklep Internetowy prowadzi wyłącznie sprzedaż detaliczną.

III. Ochrona danych i polityka prywatności

 1. J5.PL jest Administratorem Danych Osobowych Klientów dokonujących zakupy poprzez sklep internetowy www.militarne.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).

 2. Klient dokonując zakupów poprzez sklep internetowy www.militarne.pl podaje swoje dane osobowe dobrowolnie.

 3. J5.PL przetwarza dane osobowe Klienta w celu realizacji zamówienia. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia. J5.PL w celu realizacji zamówienia udostępnia dane osobowe Klienta innym podmiotom, takim jak firmy kurierskie, operatorzy płatności, ubezpieczyciele.

 4. Klientowi przysługuje prawo uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, zaniechania przetwarzania, usunięcia danych osobowych, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane. Pozostałe prawa i obowiązki Klienta w zakresie danych osobowych określa ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).

 5. Klient zapisując się na newsletter Militarne.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204, ze zmianami).

 6. Klient może w dowolnym terminie zrezygnować z otrzymywania newslettera sklepu Militarne.pl.

IV. Produkty

 1. Sklep Internetowy oferuje towary i usługi (zwane dalej „Produktami”).

 2. Zdjęcia Produktów to ilustracje poglądowe, które w niektórych przypadkach mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu Produktu. Nie wpływa to jednak na właściwość Produktu.

 3. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje, zamieszczone na stronie Sklepu Internetowego, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego). Nie stanowią one również zapewnienia sprzedawcy w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002 r., Nr 141, poz. 1176 ze zmianami).

 4. Produkty promocyjne, wyprzedażowe bądź Produkty nie należące do stałej oferty Sklepu Internetowego są dostępne w ilości ograniczonej. Realizacja zamówienia na te Produkty uzależniona jest od kolejności wpłynięcia zamówienia.

 5. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do wycofania z oferty niektórych Produktów.

V. Ceny

 1. Wszystkie ceny prezentowane przez Sklep Internetowy podawane są w polskich złotych (PLN).

 2. Ceny podawane przez Sklep Internetowy zawierają wszelkie podatki oraz cła i są wyrażone w kwocie brutto. Cena Produktu nie zawiera opłat za dostarczenie Produktu do Klienta.

 3. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany ceny Produktów znajdujących się w ofercie.

 4. Podane ceny na stronie militarne.pl są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

VI. Zamówienie

 1. Warunkiem złożenia zamówienia na Produkty oferowane przez Sklep Internetowy jest rejestracja (w przypadku Klienta, który nigdy wcześniej nie dokonał zakupu bądź nie założył konta w Sklepie Internetowym) oraz akceptacja Regulaminu wraz z pozostałymi warunkami sprzedaży oraz Polityka prywatności i klauzul dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 2. Zamówienia w Sklepie Internetowym można składać dwadzieścia cztery (24) godziny na dobę przez cały rok kalendarzowy. W sytuacjach wyjątkowych możliwe jest złożenie zamówienia telefonicznie pod numerem telefonu 81 469-16-22. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 15.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

 3. Doręczenie zamówienia złożonego przez Klienta potwierdza wiadomość elektroniczna (e-mail) wysłana przez Sklep Internetowym. Wiadomość ta stanowi jedynie informację o dostarczeniu wiadomości elektronicznej na serwer Sklepu Internetowego.

 4. Sklep Internetowy rozpatruje złożone zamówienie pod kątem poprawności oraz możliwości jego realizacji. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność Produktu w magazynie Sklepu Internetowego bądź u producentów. W przypadku niedostępności Produktów objętych zamówieniem Klient zostanie poinformowany o statusie zamówienia i możliwości jego realizacji. Klient w terminie dwóch (2) dni powinien ustosunkować się do informacji Sklepu Internetowego na temat przeszkód w realizacji jego zamówienia. Brak decyzji Klienta co do sposobu realizacji jego zamówienia, po upływie tego terminu, jest równoznaczny z odstąpieniem od realizacji zamówienia.

 5. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do weryfikacji zamówienia w przypadkach budzących uzasadnione obawy oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy Regulamin. W takiej sytuacji Sklep Internetowy może odstąpić od realizacji zamówienia.

 6. Klient ma prawo do modyfikacji zamówienia dopóki Sklep Internetowy nie potwierdził możliwości, gotowości i przystąpienia do realizacji zamówienia.

 7. Sklep Internetowy potwierdza możliwość, gotowość i przystąpienie do realizacji zamówienia wysyłając do Klienta wiadomość elektroniczną (e-mail). Treść złożonego zamówienia oraz treść zaakceptowanego przez Klienta Regulaminu stanowią istotne warunki umowy sprzedaży i są dostępne na koncie Klienta.

 8. Sklep Internetowy dołoży wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był dogodny dla Klienta. Okres realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności Produktu oraz terminów dostaw.

VII. Płatność

 1. Sklep Internetowy oferuje następujące sposoby płatności za zamówienie:

  1. GOTÓWKĄ przy odbiorze produktu w jednym ze sklepów stacjonarnych (adresy dostępne w zakładce „kontakt”),

  2. GOTÓWKĄ, przy odbiorze produktu u kuriera (tylko do 5000 zł brutto),

  3. PRZELEW bezpośrednio na nasze konto bankowe

  4. KARTĄ KREDYTOWĄ lub PRZELEWEM ELEKTRONICZNYM poprzez serwis PayU, który wykorzystuje najnowsze technologie bezpieczeństwa 3D-Secure.,

  5. W SYSTEMIE RATALNYM BANKÓW.

  6. PRZELEWEM NATYCHMIASTOWYM, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

VIII. Dostawa i odbiór

 1. Informacje o kosztach związane z wysłaniem przesyłki dostępne są oddzielnie dla każdego produktu.

 2. Dostawa Produktów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.

 3. Odbiór przesyłki z Produktami może być dokonany:

  1. W miejscu wskazanym przez Klienta w zamówieniu.

  1. W naszej placówce handlowej (adresy dostępne w zakładce „kontakt”),

 1. Termin dostawy określa firma kurierska, lecz nie powinien on być dłuższy niż dwa (2) dni robocze.

 2. W przypadku odbioru przesyłki zawierającej Produkty w miejscu wskazanym przez Klienta, Klient w obecności osoby dostarczającej przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki pod kątem ewentualnych uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, Klient zobowiązany jest poinformować o tym osobę dostarczającą przesyłkę i w obecności tej osoby spisać stosowny protokół reklamacji. Protokół reklamacji jest warunkiem niezbędnym do rozpatrzenia reklamacji ilościowej bądź jakościowej przez firmę kurierską.

 3. W przypadku odbioru Produktów w placówce handlowej J5.PL, Klient jest tak samo zobowiązany do sprawdzenia przesyłki pod kątem ewentualnych uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności. Ponadto, Klient który w zamówieniu jako sposób płatności wskazał formę gotówkową oraz jako miejsce odbioru wskazał palcówkę handlową J5.PL, zobowiązany jest do dokonania odbioru najpóźniej do końca następnego dnia roboczego, od momentu otrzymania informacji o możliwości odbioru.

 4. Bez względu na miejsce odbioru Produktów, odbiór musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Złożony podpis będzie traktowany jako potwierdzenie zgodności zamówienia z zawartością przesyłki.

 5. Z chwilą odbioru przez Klienta przesyłki, na Klienta przechodzą korzyści i ciężary związane z Produktami oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty i uszkodzenia Produktów.

 6. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez Klienta w zamówieniu, w wyniku których przesyłka nie dotarła do adresata, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru przesyłki. Koszty związane z ponowną wysyłką oraz obsługą takiego zamówienia ponosi Klient.

IX. Odstąpienie od umowy

 1. Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z 2 marca 2000 (Dz. U. z 2000 r., Nr 22, poz. 271 ze zmianami), Klient ma prawo do odstąpienia od umowy, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni kalendarzowych począwszy od dnia odbioru Produktów.

 2. W celu dokonania skutecznego odstąpienia od umowy, klient zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na: FORMULARZU ZWROTU TOWARU
 3. Klient w związku z odstąpieniem od umowy zobowiązany jest do zwrócenia Sklepowi Internetowemu Produkty w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

 4. Zwrot Produktów powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 (czternaście) dni.

 5. Koszt przesyłki ze zwracanymi Produktami ponosi Klient.

 6. Sklep Internetowy dokonana zwrotu płatności na wskazany przez Klienta rachunek bankowy, po otrzymaniu od Klienta podpisanej kopii faktury korygującej. Kopia faktury korygującej powinna zostać odesłana na adres korespondencyjny Sklepu Internetowego, wskazany w pkt I niniejszego Regulaminu.

X. Procedury reklamacyjne

 1. Sklep Internetowy dokłada wszelkich starań, aby oferowane Produkty były jak najwyższej jakości. Sklep Internetowy wyraża nadzieję, że zakupiony produkt będzie działał bezawaryjnie przez cały okres eksploatacji.

 2. W przypadku wystąpienia usterek Sklep Internetowy wszczyna na żądanie klienta procedury reklamacyjne, o których mowa w poniższych punktach niniejszego Regulaminu.

 3. Sklep Internetowy prowadzi wsparcie techniczne pod nr telefonu 81 534-83-83. Wszelkie zapytania dotyczące nieprawidłowości w funkcjonowaniu nabytych Produktów powinny być zgłoszone pracownikom działu wsparcia technicznego, który wstępnie zdiagnozuje usterkę. Jeżeli ustalenie przyczyn wadliwego działania Produktu nie będzie możliwe, pracownicy działu wsparcia technicznego poinformują Klienta o dalszym postępowaniu.

 4. Produkty posiadające gwarancję udzieloną przez J5.PL serwisowane są przez sieć wyspecjalizowanych serwisów.

XI. A) Warunki gwarancji udzielonej przez J5.PL dla Klienta Sklepu Internetowego

 1. J5.PL (będąca gwarantem) zapewnia sprawne działanie urządzenia na które wydana jest Karta Gwarancyjna, pod warunkiem korzystania z urządzenia zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi. Urządzenie uważa się za obciążone wadą fizyczną, jeżeli nie spełnia funkcji określonych przez producenta w instrukcji obsługi lub nie jest możliwa jego eksploatacja zgodnie z przeznaczeniem, a przyczyna niesprawności wynika z wewnętrznych własności urządzenia.

 2. Gwarancja obejmuje urządzenia zaopatrzone w poprawnie wypełnioną Kartę Gwarancyjną, którą uznaje się za ważną, jeżeli jest ostemplowana i podpisana przez personel J5.PL, posiada czytelnie i poprawnie wypełnione rubryki zawierające oznaczenie urządzenia, numery seryjne, datę i numer dokumentu sprzedaży, bez zmian i skreśleń.

 3. Ujawnione w okresie gwarancyjnym wady będą usuwane przez J5.PL nieodpłatnie. Dotyczy to robocizny i części zamiennych potrzebnych do naprawy. Wybór sposobu usunięcia wady należy do J5.PL, który może usunąć wadę poprzez naprawę, wymianę uszkodzonego podzespołu lub wymianę urządzenia w całości. Wymienione podzespoły i urządzenia przechodzą na własność J5.PL. Naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt.

 4. Klient zobowiązany jest dostarczyć urządzenie do punktu sprzedaży lub do Autoryzowanego Punktu Serwisowego w oryginalnym opakowaniu fabrycznym bądź w opakowaniu, które zapobiegnie przemieszczaniu się lub uszkodzeniu urządzenia. W przypadku gdy Klient nie dostarczy urządzenia w oryginalnym opakowaniu fabrycznym bądź opakowanie nieoryginalne nie będzie dostatecznie chroniło urządzenia przed uszkodzeniami, Klient ponosi ryzyko uszkodzeń urządzania w transporcie. Klient nie ponosi ryzyka uszkodzeń w transporcie, jeżeli urządzenie było transportowane w oryginalnym opakowaniu fabrycznym.

 5. Klient jest zobowiązany do zawiadomienia punktu serwisowego o niesprawności urządzenia niezwłocznie po ujawnieniu się wady. W celu realizacji przysługujących uprawnień gwarancyjnych należy dostarczyć do punktu serwisowego:

  1. należycie wypełnioną Kartę Gwarancyjną,

  2. niesprawne urządzenie,

  3. dowód zakupu lub jego kopię

 6. J5.PL podejmie działania, aby naprawa mogła zostać wykonana w terminie czternaście (14) dni od daty dostarczenia urządzenia do Autoryzowanego Punktu Serwisowego. Jeżeli usunięcie usterek z powodu stopnia trudności wymaga dużego nakładu pracy lub działań dodatkowych, termin ten może ulec wydłużeniu, przy czym J5.PL dołoży wszelkich starań aby naprawę wykonać w możliwie najkrótszym terminie.

 7. W przypadku wystąpienia konieczności wymiany urządzenia, J5.PL zobowiązuje się wymienić urządzenie na nowe tego samego typu lub zbliżone o podobnych lub wyższych parametrach eksploatacyjnych.

 8. W przypadku, gdy wymiana urządzenia na nowe nie jest możliwa, Klientowi przysługuje prawo do zwrotu zapłaconej kwoty. Zarówno przy wymianie na nowy produkt jak i przy zwrocie zapłaconej kwoty potrąca się równowartość brakujących lub uszkodzonych przez Klienta elementów wchodzących w skład wyposażenia oraz kosztów ich wymiany.

 9. Nieuznanie roszczeń gwarancyjnych przez J5.PL może mieć miejsce w następujących przypadkach:

  1. uszkodzeń mechanicznych i wywołanych przez nie usterek,

  2. uszkodzeń i wad powstałych w transporcie i przy przeładunku,

  3. eksploatacji urządzeń w warunkach nie odpowiadających określonym w otrzymanej instrukcji obsługi,

  4. ingerencji osób innych niż przedstawicieli serwisu producenta a polegających na naprawach lub modyfikacjach konstrukcyjnych urządzeń,

  5. wadliwego działania urządzeń na skutek wpływu czynników losowych np.: pożar, powódź, nieprawidłowe napięcie zasilania itp.

  6. stosowania niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych lub środków konserwacyjnych innych niż zalecane przez producenta urządzenia lub w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem,

  7. dokonywania zmian i skreśleń w Karcie Gwarancyjnej przez osoby nieupoważnione.

 10. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Klienta wynikłych z niezgodności Produktu z umową.

XI. B) Warunki gwarancji udzielonej przez gwarantów innych niż J5.PL dla Klienta Sklepu Internetowego

 1. Produkty, które posiadają kartę gwarancyjną inną niż karta gwarancyjna wydana przez J5.PL zalecamy serwisować w autoryzowanym serwisie gwaranta.

 2. W karcie gwarancyjnej winny znajdować się szczegółowe informacje dotyczące sposobu serwisowania takich produktów.

 3. Klient możne uzyskać informacje o lokalizacjach autoryzowanych serwisów, w których realizowane są naprawy gwarancyjne Produktów oferowanych przez Sklep Internetowy.

 4. Produkty można także serwisować za pośrednictwem placówek serwisowych wskazanych przez J5.PL. W takim przypadku urządzenie należy dostarczyć bezpośrednio do takiej placówki.

XI. C) Rękojmia i niezgodność Produktu z umową

 1. J5.PL rozpoznaje reklamacje Klientów Sklepu Internetowego złożone na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego oraz z treści ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002r. (Dz. U. z 2002 r., 141, poz. 1176 ze zmianami) w zakresie niezgodności Produktu z umową oraz Kodeksu cywilnego w zakresie rękojmi.

 2. Informacje na temat zgłaszania reklamacje w trybie określonym w niniejszym punkcie Klient może uzyskać dzwoniąc na numer telefonu 81 469-16-22.

 3. Wadliwy Produkt można dostarczyć bezpośrednio do placówki handlowej J5.PL lub wysłać do serwisu centralnego po wcześniejszym skontaktowaniu się z działem wsparcia technicznego.

XII. Postanowienia końcowe

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz przepisy ustaw szczegółowych, w tym ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r., Nr 22, poz. 271 ze zmianami), ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002 r., Nr 141, poz. 1176 ze zmianami), ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 133, poz. 926 ze zmianami).

 2. Sądem właściwym do rozstrzygania sporów powstałych na tle zawartej umowy jest sąd właściwy dla miejsca jej wykonania.

 3. Sklep Internetowy uprawniony jest do zmiany niniejszego Regulaminu, w szczególności w przypadku zaistnienia: siły wyższej, innych okoliczności niemożliwych do przewidzenia bądź zapobieżenia, zmiany obowiązujących przepisów prawa, zmiany cen, zmian zachodzących u kontrahentów i partnerów biznesowych J5.PL lub znaczącej zmiany w strukturze przedsiębiorstwa J5.PL. Klient będzie informowany o każdorazowej zmianie Regulaminu przez Sklep Internetowy.Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Regulamin

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl